Flanşlı İskele

Delikli diskin küçük açıklıkları kilitleri bağlamak için kullanılmakta ve uygulamada çoğu kullanım amacı için öngörülmüş olan 90 derecelik bir açı oluşturmaktadır. Ayrıca, arada bulunan daha büyük açıklıklarla birlikte 90 derecelik seviyenin dışında istenen açılar için değişken montaj seçenekleri sunulmaktadır.
Modül iskelesinin belirleyici avantajı düğümlerin serbest açı üretiminin yanı sıra özel alan uzunluğu, alan genişliği ve kat yüksekliği seçme imkanıdır. Bu sayede neredeyse her yapı biçimine esnek bir uyarlama yapmak mümkündür. iskele yapımının tüm zorlu alanlarında kullanılmaktadır: Endüstriyel yapılar, gemi ve uçak üretimi, petrokimya alanında Offshore, yüksek konstrüksiyonlar, platform ve fuar yapımı.

Ayaklı iskele, askılı iskele veya hareketli iskele olsun, yüzey iskelesi, taşıyıcı iskele veya iç mekan iskelesi olsun köprüleri ve tarihi binaları yenilemek veya tank içlerinde yuvarlak donatımlar için olsun en iyi şekilde objeye uyum sağlar. Standart parçaları kullanarak yüksek yük kapasiteleri olan acil merdiven kuleleri de sorunsuz bir şekilde kurulabilir.
Düşey yatay elemanların tamamı 48x2.5mm et kalınlığındadır.
Yatay elemanlarda 4 mm sacdan kurtağzı kullanılmaktadır.
Kama kalınlığı 6 mm’dir.
Sistem tüm parçaları antipas boya sistemi ile boyanmaktadır
İsteğe göre korozyona karşı sıcak daldırma galvaniz yapılmaktadır.
Sistemin tamamı TS EN 12811 e uygun üretilmektedir.

Etiket: Flanşlı İskele, Masa Tipi Kalıp İskelesi, Kalıp Altı İskele Sistemleri, Kalıp Altı İskeleler, masa tipi iskele sistemleri, kovanlı iskele sistemleri